فوری رو

درخواست تاکسی در کرج

مزایای استفاده از فوری رو

 • سادگی :

  فوری رو یک راه سریع و راحت را پیش روی شما میگذارد تا سفر خود را انجام دهید. در هر کجا که هستید میتوانید درخواست خود را ثبت کرده تا نزدیک ترین خودرو در اختیار شما قرار گیرد . تیم برنامه نویسی ما تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این فرایند به ساده ترین شکل صورت گیرد و همه مردم بتوانند بدون مشکل از فوری رو استفاده کنند
 • مقرون به صرفه :

  فوری رو با استفاده از متخصص هایش تعرفه هایی را ایجاد کرده است که مسافران کمترین هزیته را متحمل شده و در عین حال رانندگان نیز سود مناسبی ببرند. به علاوه با در نظر گرفتن طرح های تشویقی هم برای مسافران و هم برای رانندگان تلاش خود را برای جلب رضایت شما ادامه میدهد.
 • کیفیت :

  اگر برایتان خودرویی تمیز و مجهز به سیستمهای گرمایشی و سرمایشی اهمیت دارد فوری رو بهترین انتخاب برای شماست. فوری رو با توجه به استانداردها سعی کرده است رانندگانی متشخص و محترم همراه با خودروهایی مناسب را برای ارائه سرویس بهتر به کاربران جذب نماید. همچنین امتیازدهی شما کاربران گرامی در پایان هر سفر از طریق اپلیکیشن، ما را در ارتقا کیفیت یاری خواهد کرد.
 • امنیت :

  در فوری رو شما قبل از آمدن خودرو میتوانید شماره پلاك ان و مشخصات راننده اش را مشاهده نمایید. همچنین مسیر حرکتی شما ثبت شده و در دسترس خواهد بود.
 • قیمت مشخص و پرداخت انلاین :

  پس از مشخص کردن مبدا و مقصدتان و قبل از درخواست خودرو میتوانید از هزینه سفرتان مطلع شوید و نیازی به بحث با راننده در این زمینه ندارید. همچنین فوری رو این امکان را در اختیار شما میگذارد تا با افزایش اعتبار حساب کاربری خود، هزینه سفر خود را به صورت انلاین پرداخت کنید